Regata Kobaš 2016

Na regati Kobaš 2016 koja je ujedno i međunarodna natjecalo se oko 140 mladih kanuista i kajakaša iz 9 klubova. To su:
Oriolik (Slav. Kobaš)
Iako su veslali mladi (od 10 do 16. godina) nije izostalo uzbuđenja u utrkama. Gledatelji i članovi ekipa zdušno su bodrili natjecatelje koji su nastojali što više bodova osvojiti za svoje klubove. Najatraktivnija je bila muška utrka K-1 na maratonu od 2000 m gdje je startalo 27 čamaca.
Do završnih utrka poredak je bio neizvjesan da bi ekipno prvo mjesto osvojio K K K Olimpik iz Slav. Broda, drugo mjesto domaćini K K K Oriolik a treće K K K Marsonia iz Slav. Broda.
Raduje nas posebno ponovni uspjeh mladih kajakaša i kanuista domaćina pod vodstvom trenera Stjepana Pesića. Osvojili su 4 zlatne, 6 srebrnih i 7 brončanih medalja. Organizatori na čelu s mr. Stjepanom Pišonićem uspješno su odradili posao i zahvaljuju svima koji su im pomogli u realizaciji ove sportske priredbe.