N K Slavonac – N K Graničar (Klakar) 3:4 (1:1)

Neugodan niz loših rezultata nogometaša Slavonca se nastavlja, porazom na domaćem terenu od N K Graničar iz Klakara.
   Oko stotinu gledatelja očekivalo je napokon domaću pobjedu u 19. kolu i mirniji nastavak takmičenja u 2. Ž N L centar. I sve je počelo idealno, vodstvom već u samom otvaranju susreta. No pred kraj poluvremena gosti su izjednačili na 1:1 i s tim se rezultatom krenulo na odmor.
   U drugom poluvremenu gledali smo utakmicu punu obrata. Nogometaši N K Slavonac vodili su i s 2:1 pa i s 3:2 i kada se očekivala pobjeda u dvije minute (86. i 87.) primili su dva pogotka i tri boda su otišla u Klakar. U preostalom vremenu Kobašani su pokušali bar izjednačiti omjer ali nisu uspjeli.
   U šest kola proljetnog dijela osvojili smo samo četiri boda (četiri utakmice kod kuće i dvije u gostima) a gol razlika je zabrinjavajuća – 12:20 ! Nadamo se da će se igra u idućim kolima promijeniti nabolje kako bi se izbjegao donji dio tablice.