Poraz Slavonca u utakmici s liderom prvenstva

N K Slavonac – N K Svačić (Stari Slatinik) 1:2 (0:2)
Nogometaši Slavonca imali su priliku osvojiti vrijedan bod jer su kod rezultata 1:2 imali jedanaesterac koji su nažalost promašili (golman obranio). Gosti iz Slatinika bili su izraziti favoriti i to su pokazali u prvom poluvremenu kada su rutinski poveli s 2:0 golovima Pave Gudelja i Josipa Nižića. Međutim drugo poluvrijeme je ponudilo još zanimljiviju igru gdje su se domaćini napadački postavili i vršili pritisak na gol gostiju. Napadači N K Svačića vrebali su u kontrama pa je prilika bilo na obje strane. Ipak u 60 minuti vodstvo je smanjio Matko Matok i doveo utakmicu u neizvjesnost rezultata. Navijači N K Slavonac zdušno su bodrili svoje igrače jer su osjetili da bi se rezultat mogao poravnati. I u zadnjoj minuti sudac je opravdano dosudio jedanaesterac za domaćine kojeg nisu iskoristili i tako su tri boda otišla u Stari Slatinik.
Čestitke igračima obiju momčadi na fer i korektnoj športskoj borbi po zaista hladnom vremenu i nakvašenom terenu. Sudac utakmice Mario Rašo nije se baš proslavio suđenjem jer nije imao ujednačeni kriterij.