Nova tri boda za N K Slavonac

U 23. kolu 2. Ž N L centar N K Slavonac je na stadionu kraj Pilane pobijedio Graničar iz Stupničkih Kuta s 5:0. Ne čudi ovako visok rezultat jer su gosti imali svega dvije prilike za zgoditak; jedna na samom početku a druga krajem drugog poluvremena. Sve je dobro počelo za domaćine koji su izvanrednim pogotkom Matoka iz slobodnog udarca (oko 30 m) već u 12. minuti došli u vodstvo. Kada je nesmotrenim startom i udaranjem bez lopte gostujući igrač dobio crveni karton sve je krenulo na stranu nogometaša Slavonca.
U drugom poluvremenu bilo je samo pitanje koliko će lopti odsjesti u mreži vratara Ferića.To se i zbilo zahvaljujući ozbiljnoj igri domaćina.
S ova tri boda svakako da se lakše diše jer u zadnja tri kola dovoljna su i dva boda za sigurnost u sredini tablice.

N K SLAVONAC – N K GRANIČAR (STK) 5:0 (2:0)